Szukaj

Reklama

Kategorie

Cena dostawy

9,98zł


Zamówienie powyżej 200zł doręczamy bezpłatnie.

Witamina B12 10 µg 100 tabletek

Witamina B12 10 µg 100 tabletek


17,98zł brutto

Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

Opis:
Witamina B-12 Naturell - wysokiej jakości preparat zawierający cyjanokobalaminę - substancję, która w organizmie człowieka przekształcana jest w dwa niezwykle aktywne związki: metylokobalaminę i adenozylobalaminę.
Pierwszy z nich zapobiega gromadzeniu się homocysteiny - składnika nasilającego wytwarzanie wolnych rodników, zwiększającego krzepliwość krwi i prowadzącego do licznych uszkodzeń naczyń krwionośnych. Metylokobalamina wpływa także na zwiększoną syntezę DNA i białek komórkowych, co ma niezwykle istotne znaczenie dla prawidłowego rozwoju masy i siły mięśniowej.

Cyjanokobalamina - określana również, jako witamina B12 wpływa na zwiększenie aktywności DNA w wytwarzaniu czerwonych krwinek transportujących tlen. Przyspieszenie tempa budowy erytrocytów sprzyja poprawie ogólnej wytrzymałości tlenowej organizmu oraz dynamizacji procesu spalania kwasów tłuszczowych. Cyjanokobalamina zaangażowana jest także w budowę serotoniny - neuroprzekaźnika kontrolującego nastrój, działającego rozluźniająco i uspokajająco.

Skład:
witamina B12 (cyjanokobalamina, kobalamina) 10 µg (400% d.z.s.*)

Wskazania do stosowania:
Suplementacja preparatem Witamina B-12 Naturell polecana jest szczególnie dla osób będących na diecie niskokalorycznej, wegetarian oraz osób, którym zależy na utrzymaniu korzystnego stosunku między masą mięśniową i tłuszczową ciała.

Dawkowanie:
1 tabletka dziennie, najlepiej podczas posiłku lub bezpośrednio po nim.

Witaj, Zaloguj

Koszyk  

jest pusty

NOWOŚĆ !

ODBIÓR OSOBISTY MOŻLIWY WE WSZYSTKICH APTEKACH NA TERENIE KRAKOWA BEZ DODATKOWYCH KOSZTÓW DOSTAWY.

Reklama

Chronimy naszych klientów:

Nasze płatności obsługuje:

transferuj
Advertising